trarenfrde
  • Anasayfa
  • KURUMSAL
  • Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU Siverek Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet üyeleriyle toplantı gerçekleştirdi.

Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU Siverek Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet üyeleriyle toplantı gerçekleştirdi.

25 Ocak 2022

Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU Siverek Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet üyeleriyle toplantı gerçekleştirdi. Söz konusu toplantıda parsel tahsis başvurusu yapan firmaların değerlendirilmesi ve karara bağlanması, OSB yol bağlantılarının incelenip projelendirme çalışmalarının görüşülmesi ve alt yapı hakkediş ödemeleri konusunda müteşebbis heyet üyeleriyle ile istişarede bulunuldu.

Toplantı sonrasında değerlendirmede bulunan Kaymakamımız Hasan ONGU Organize Sanayi Bölgesinin ilçemize kazandırılması ile beraber ilçemizin tarım ve hayvancılık ağırlıklı olan ekonomisinin çeşitleneceğini, farklı iş alanlarının ortaya çıkacağını ve çok sayıda kişiye istihdam alanı sağlanmış olacağını ifade ederek bu önemli yatırımın bir an evvel tamamlanması için tüm paydaşlarla eşgüdüm halinde azami gayret göstereceklerini dile getirdi.


İlgili İçerikler

Tel Çit Tel örgü
OSB Adresi: Aşlıca Mh. Akar Sk. Siverek / ŞANLIURFA
Tebligat Adresi: Siverek Kaymakamlığı, Camikebir Mh. Atatürk Bulvarı, No:101 Siverek / ŞANLIURFA
(0414) 552 10 04
(414) 552 23 51
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2022 Siverek Organize Sanayi Bölgesi Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL