trarenfrde
  • Anasayfa
  • KURUMSAL
  • Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU ilçemizde yapımı devam eden Siverek Organize Sanayi Bölgesi alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi

Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU ilçemizde yapımı devam eden Siverek Organize Sanayi Bölgesi alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi

25 Ocak 2022

Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU  ilçemizde yapımı devam eden Siverek Organize Sanayi Bölgesi alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Kaymakamımız, tam kapasite faaliyete başladığında ilçemizde yaklaşık 5.000 kişiye istihdam sağlaması hedeflenen Organize Sanayi Bölgesinin yol, elektrik ve su gibi temel ihtiyaçlarının karşılanması noktasında planlanan projeler ve keşifler hakkında Siverek Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Hasan PİRİNÇ ‘ten ve yüklenici firma yetkililerinden ayrıntılı bilgi aldı.

2019 yılının Kasım Ayında 11.000.000,00 TL sözleşme bedeliyle başlanan, 2021 Ocak ayı itibariyle yüzde 25 fiilî gerçekleşme sağlanmış olan ve tamamlandığında hem bölge hem de Siverek ekonomisinde çok mühim bir dönüm noktası teşkil edecek olan Siverek Organize Sanayi Bölgemizin en kısa sürede hizmete girmesi için tüm ilgili kurumlarımızla birlikte projeyi yakından takip etmeye devam edeceğiz.


İlgili İçerikler

Tel Çit Tel örgü
OSB Adresi: Aşlıca Mh. Akar Sk. Siverek / ŞANLIURFA
Tebligat Adresi: Siverek Kaymakamlığı, Camikebir Mh. Atatürk Bulvarı, No:101 Siverek / ŞANLIURFA
(0414) 552 10 04
(414) 552 23 51
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2022 Siverek Organize Sanayi Bölgesi Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL