trarenfrde
  • Anasayfa
  • KURUMSAL
  • Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU Siverek Organize Sanayi Müteşebbis Heyet üyeleriyle toplantı gerçekleştirdi.

Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU Siverek Organize Sanayi Müteşebbis Heyet üyeleriyle toplantı gerçekleştirdi.

25 Ocak 2022

   Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU Siverek Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet üyeleriyle toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Organize Sanayi Bölgesinin elektrik projesinin ihale süreci, alt yapı çalışmalarının hangi aşamada olduğu, parsel tahsis başvurusu yapan firmaların değerlendirilmesi ve karara bağlanması, OSB yol bağlantı çalışmalarının görüşülmesi, karara bağlanması ve alt yapı hak ediş ödemeleri konusunda müteşebbis heyet üyeleriyle ile istişarede bulunuldu.

        Toplantı sonrasında değerlendirmede bulunan Kaymakamımız Hasan ONGU Organize Sanayi Bölgesinin en kısa zamanda ilçemizde faaliyete geçmesi için paydaş kurumlarımız ile  eş güdüm halinde çalıştıklarını ve azamî gayret gösterdiklerini, gelişmeye müsait olan ilçemizin tarım, ticaret ve sanayi alanında kalkınarak bölgenin yatırım merkezi haline gelmesi için çabaladıklarını ve bu anlamda müteşebbis heyetimiz ile  toplantı gerçekleştirdiklerini ifade etti.


İlgili İçerikler

Tel Çit Tel örgü
OSB Adresi: Aşlıca Mh. Akar Sk. Siverek / ŞANLIURFA
Tebligat Adresi: Siverek Kaymakamlığı, Camikebir Mh. Atatürk Bulvarı, No:101 Siverek / ŞANLIURFA
(0414) 552 10 04
(414) 552 23 51
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2022 Siverek Organize Sanayi Bölgesi Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL